Apie mus

UAB „Atvykom“ – tai šeimos verslo įmonė, teikianti pervežimo paslaugas iš/į Lietuvos ir Anglijos. Ilgametė patirtimi ir begaliniu atsakingumu rūpinamės kiekvienu klientu tartum savo šeimos nariu. Mumis galite pasitikėti: išleidžiant vieną vaiką į kelionę, patikint pervežti savo augintinį, kuriuo mes rūpinsimės visos kelionės metu, siunčiant svarbų siuntinį ar krovinį, padedant senjorams ir neįgaliesiems užnešti/išnešti siuntinį iš buto, pervežant labdarą iš Anglijos stojantiems. Klientai atsiliepia apie mus tik geriausiais žodžiais, giria, rekomenduoja kitiems, dalinasi socialiniuose tinkluose ir dėkoja už puikų aptarnavimą. Tai mums didžiausias įvertinimas, siekiant paslaugų kokybės gerinimo!

Kodėl mes? Internetiniame paieškoje galima rasti begalę vežėjų, kurie siūlo savo paslaugas išskirtinai pagal savo prioritetus. Siūlo keleivių ir siuntų pervežimą visoje Anglijoje. Mes vežame tik į/iš tam tikrų Anglijos/Lietuvos regionų, todėl Jūsų siuntiniai atkeliaus visada laiku, o keleiviams neteks ilgai ir nuobodžiai važinėtis iš įvairių miestelių, kol pasieks tikslą. Apsiribojame ir apimame tik tam tikrus regionus, vardan teikiamų paslaugų kokybės! Maksimali keleivių kelionės ir siuntinių pristatymo trukmė – viena para. Todėl atvyksite greitai ir saugiai, o siuntinius mes pristatysime Jums patogiu metu. Mes užtikriname kiekvieno keleivio saugumą – visi keleiviai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų. Savo transporto priemonėmis rūpinamės atsakingai, o kelionė nauju Mersedes Sprinter mikroautobusu bus komfortiška – patogios sėdynės, maloni – pasiūlysime kavos ar arbatos, neprailgs – malonus bendravimas, filmai, muzika.

Mūsų įmonėje dirba tik profesionalūs vairuotojai, kurie turi ilgametę vairavimo darbo patirtį. Kelionei į/iš Anglijos mes patikime du vairuotojus, kurie pasikeisdami užtikrins Jūsų saugumą. Malonus bendravimas, klientų pageidavimų tenkinimas, lankstus grafikas, atsakingumas ir pagalba kiekvienu atveju individualiai – pagrindinės mūsų vairuotojų ypatybės, be kurių neįsivaizduojame kokybiško aptarnavimo.

Konsultuokis ir gauk daugiau informacijos

Skambinkite arba rašykite